Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Дарвін і Ньютс (1 - 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Darwin and Newts
Країна:
Нова Зеландія
Режисер:
Ратан Сем Джордж, Емма Гріббл, Джанін Моррелл
Тривалість:
1 серія: ~ 00:10:59
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Da Vinci
Дарвін прибирає в будиночку на дереві, але Тритон влаштовує справжній безлад і засмучує Берпі, який вирішує відправитися на велике болото, щоб побачити свого друга жабу Кроакетт. Чи зможуть Дарвін і Тритон вчасно врятувати Берпі? Дарвін і Ньют використовують тролей, щоб відвести Хені до неймовірного гігантського равлика, несправність долається завдяки їхнім новим знанням про магніти. Дарвін і Тритони допомагають Хени в її саду за допомогою своїх друзів - черв'яків! Вони дізналися, що саме так ростуть рослини. Коли у Берпі болять ноги від танців з Кроакетт, Дарвін і Ньютс допомагають йому, навчаючи ловити комах на обід. А ще вони спостерігають за тим, як сонце відкидає тіні, що допомагають визначити час доби. ©Kino4ua Дарвін і Ньютс (1 - 3 Сезон) 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb8.4
Основний торрент
  • Плеєр
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?