Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Вовк і лев

Рік:
Ор. назва:
The Wolf and the Lion
Країна:
Франція, Канада
Режисер:
Тривалість:
01:40:11
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Sunnysiders
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Альма вирішує відпочити від галасливого мегаполісу. Вона приїжджає в невелике канадське село, де живе її старий знайомий. Поїздка до Джо повністю змінила її життя і справила величезний вплив на навколишній світ. Пес приносить додому маленьке вовченя. Розгублена Альма не знає, як правильно вчинити зі звірком. Він хоч ще й зовсім юний, але належить до числа диких і лютих хижаків. Милосердя бере гору над страхом і розсудливістю. Альма збирає вовченя додому. Вона обіцяє йому піклуватися рівно до того моменту, поки те не перестане потребувати людської допомоги. Через кілька днів трапляється авіакатастрофа. На борту літака, що впав, опинилося замкнене в клітці левеня. Катастрофа сталася недалеко від будинку Джо. На місці падіння Альма знаходить маленького звірка. Недовго думаючи, вона забирає його, сподіваючись подарувати нове життя. Осиротіле вовченя і забуте левеня стають справжніми друзями. Вони разом ростуть і виховуються неймовірно доброю дівчиною, яка намагається подарувати їм усю любов, що має. ©Kino4ua Вовк і лев 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?