Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Мейдей

Рік:
Ор. назва:
Mayday
Країна:
США
Режисер:
Карен Чінорре
Тривалість:
01:39:40
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Головна героїня фільму Ана опинилася на вулиці в той момент, коли місто накрив найсильніший ураган. Потоки повітря підняли і закружляли перелякану дівчину. Через деякий час головна героїня прокинулася в невідомому місці. Смерч переніс дівчину в паралельний світ, населений войовничими амазонками. Ану місцеві жінки прийняли доброзичливо, а через кілька днів у неї з'явилася подруга. Від Марші вона дізнається, що сестринське братство веде безперервну війну за свободу і права з чоловічим племенем. Нова подруга бере опіку над новенькою, навчає Ану стріляти зі снайперської гвинтівки. Перший час головній героїні було цікаво, але незабаром у її серці оселилося почуття страху. Потрапивши вперше на поле бою, їй було нестерпно дивитися, як жінки безжально розправляються з ворогом. Ана розуміє, що вона не зможе стати холоднокровною вбивцею і жити серед бездушних варварів. ©Kino4ua Мейдей 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.4
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?