Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Анна із зелених дахів

Рік:
Ор. назва:
赤毛のアン グリーンゲーブルズへの道 / Anne of Green Gables: Road to Green Gables
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Такахата Ісао
Тривалість:
01:39:54
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Малятко ТБ
Рудоволоса Енн мріє про велику родину, де її будуть любити. Дівчинка росте фантазеркою, її історії здатні перенести в інші світи, де життя складається без проблем і турбот. Вона зможе довести представникам дорослого покоління, що в кожному з них існує дитяча безпосередність, безмежне почуття доброти, невичерпного оптимізму. У школі в Енн з'являються друзі, поступово відбувається процес дорослішання з паралельним вивченням навколишнього простору. Розкривається унікальний характер малятка, під впливом якого змінюються всі ті, хто опиняється поруч із дівчинкою. Нерідко доводиться стикатися зі складними життєвими моментами, що допомагає знайти нові мрії. ©Kino4ua Анна із зелених дахів 2010 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb7.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?