Kino4ua.com
480p
PG-13

Елісон та Лілія (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Arison to Riria / Allison and Lillia
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Нішіда Масайоші
Тривалість:
1 серія: ~ 24:00 (цілком серій: 26)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
Дії розгортаються у світі, за технологічним розвитком близькому до нашої Землі тридцятих років двадцятого століття. Єдиний континент планети розділений навпіл ланцюгом гір і повноводною річкою. По різні береги річки сусідять Конфедерація Рокшеннон з Об'єднаним Королівством Су-Бейл. Обидві країни запекло воюють одна з одною впродовж ось уже 130 років; конфлікт то загасає, то розгорається з новою силою. Причина проста і банальна - право первородства. Яка з країн є колискою людства, і звідки походить людина? І Су-Бейл, і Рокшенон готові відстоювати свою точку зору зі зброєю в руках.
Аллісон - юний пілот ВПС Рокшенона, яка нещодавно закінчила військове училище і тільки-тільки почала освоюватися в армії, вона мріє стати пілотом бойового винищувача. Скориставшись відрядженням, на своєму літаку Алліс залітає в провінцію до свого друга дитинства Вілла, круглого відмінника і чудового стрільця. Вони часто листуються, і Алліс давно і безнадійно закохана у Вілла. Зізнатися їй ніколи не вистачало сміливості, а Вілл про справи сердечні, здається, не думає взагалі.
На нещастя, або скоріше на їхнє спільне щастя, під час візиту Алліс, вони опиняються втягнуті в загадкову історію, яка може не тільки покласти кінець безперервній війні, а й докорінно змінити всю подальшу долю юної парочки... ©Kino4ua Елісон та Лілія (1 Сезон) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.6
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?