Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Муромі на узбережжі (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Namiuchigiwa no Muromi-san
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Йошіхара Тацуя
Тривалість:
1 серія / ~12 хв.
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | AniUA
Старшокласник Мукодзіма Такуро обожнює у вільний від навчання час ловити рибу. Одного разу, на вудку підлітка попалася симпатична русалка на ім'я Муромі. Комунікабельна, мила особа, зуміла швидко порозумітися з хлопцем, тому не дивно, що новоявлені приятелі стали багато часу проводити разом, спілкуючись на різні теми.

Від своєї незвичайної подруги молодий чоловік дізнався велику кількість цікавих фактів, що стосуються краху цілих континентів, руйнівних тайфунів, палаців, що перебувають під водою, а також гімалайської снігової людини, точніше її справжнього зовнішнього вигляду. Приходячи в прибережну зону, юнак з величезним інтересом слухав розповіді близької приятельки. ©Kino4ua Муромі на узбережжі (1 Сезон) 2013 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?