Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Чоловік двох дружин

Рік:
Ор. назва:
Run for Your Wife
Країна:
Велика Британія
Режисер:
Рей Куні, Джон Лутон
Тривалість:
01:29:48
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Sunnysiders
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Фільм Чоловік двох дружин - це мила англійська комедія про життя звичайного таксиста Джона Сміта з дуже незвичайною сімейною обставиною, про яку багато чоловіків можуть тільки помріяти. Річ у тім, що Джон, не до кінця усвідомлюючи, примудрився стати двоєженцем. І що ще більш дивно, він організував усе так спритно, що став бездоганним чоловіком для кожної з них. На те, як це все виглядає, і що з цього вийде в підсумку, варто подивитися.

Чи можливо залишатися чоловіком двох дружин назавжди, не ризикуючи при цьому втратити обох? Адже в житті рано чи пізно може настати той "прекрасний" день, який нічого не віщує. І ось, у житті Джона Сміта він настає. Одного разу, повертаючись з роботи, він стає свідком нападу хуліганів на бездомну жінку. Після спроби допомогти їй, Джон потрапляє до лікарні і не повертається додому. Наступного ранку до поліції з двох різних районів міста видаються два дзвінки з однаковими заявами про зникнення чоловіка - Джона Сміта. Бідолаха таксист, який однаково щиро любить обох своїх дружин, дуже боїться, щоб не розкрилася його таємниця. Адже крім того, що неприпустимо розкриття цієї обставини для обох його дружин, про це може стати відомо і в поліції. ©Kino4ua Чоловік двох дружин 2012 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb2.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?