Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Вибори 2

Рік:
Ор. назва:
Election 2 / Hak se wui 2
Країна:
Гонконг
Режисер:
Джонні То
Тривалість:
01:32:55
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Контакт
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Сюжет картини має тісне переплетення з сюжетом попередньої картини - Виборів. Цей трилер можна назвати не продовженням першої частини, а її логічним завершенням. Події у фільмі розгортаються під час других виборів. За допомогою жорстких дій, головний герой на ім'я Лок, пробув головою Тріади кілька років. Минув час його влади, і він вирішує продовжити термін свого правління ще на два роки. Але це рішення не поєднується ні з якими правилами. До того ж у Лока з'являється сильний суперник на ім'я Джиммі. Обидва претенденти на трон ведуть конкурентну боротьбу один з одним, застосовуючи насильницькі та жорстокі протиправні дії. Джиммі підтримують багато виборців, оскільки він вміє зберігати спокій за будь-яких обставин. На глядача чекають непередбачувані наслідки політичного змагання конкурентів. Хто здобуде перемогу і залишиться при владі? ©Kino4ua Вибори 2 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?