Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Чорна мітка

Рік:
Ор. назва:
Black Warrant
Країна:
США
Режисер:
Тібор Такач
Тривалість:
01:34:11
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 15К3
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Фальконе - колишній спецпризначенець, який останні роки працював найманим вбивцею. Однак, коли герой вирішив піти на спочинок, до нього звертається агент із національної безпеки. Старий знайомий приносить Фальконе замовлення на Хусейна Бен Фарі - відомого терориста. Паралельно з цим триває розслідування, пов'язане з продажем наркотиків, яке веде оперативник Ентоні. Один із затриманих після проведеної операції називає ім'я Хусейна Бен Фарі. З'ясовується, що цей злочинець планує влаштувати катастрофу світового масштабу. Він спробує знищити енергетичну інфраструктуру. Щоб цього не допустити, Ентоні та Фальконе доведеться об'єднати свої сили та діяти спільно. ©Kino4ua Чорна мітка 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?