Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Персиковий хлопчик з іншого берега (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Peach Boy Riverside
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Шігеру Уеда
Тривалість:
00:23:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Кіото
Остаточно позеленівши від нудьги у своєму крихітному родовому замку, місцева сповнена ентузіазму принцеса Салтрін Альдарейк вирішує вирушити на пошуки пригод і нарешті побачити щось іще, окрім рідного села, яке їй вже остогидло. Однак не встигла вона привести свої грандіозні плани у виконання, як трапляється непередбачене: на її королівство нападає орда злісних демонів, погрожуючи вирізати всіх поголовно. На їхнє щастя, поруч опиняється самотній подорожній на ім'я Мікото Кібіцу, який знищує демонів за допомогою таємничого "Ока персика". Розбурхана тим, що сталося, Салтрін подвійно переконується у вірності своїх устремлінь. Однак вона й подумати не могла, що її досить необачне рішення стане першою ланкою в ланцюжку подій, які вразять весь магічний світ. ©Kino4ua Персиковий хлопчик з іншого берега (1 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.2
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?