Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Після мене

Рік:
Ор. назва:
De son vivant / Peaceful
Країна:
Франція
Режисер:
Емманюель Берко
Тривалість:
02:03:01
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Sunnysiders
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Картина оповідає про викладача Бенжамена, який дізнається про страшний "вирок". У нього знаходять смертельне захворювання, яке все більше забирає його сили. Сюжет мотивує жити тут і зараз і показує, що в страшні моменти з нами буде саме мама. Майбутні актори-студенти чоловіки сильно переживають і прагнуть зустрітися з коханим учителем перед тим, як він покине світ. Додатковими центральними персонажами стають лікар і медсестра, які також допомагають йому прийняти те, що відбувається, а матері не збожеволіти від горя. Адже саме на її очах згасає життя власного сина. ©Kino4ua Після мене 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?