Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Пила X / Пила 10

Рік:
Ор. назва:
Saw X
Країна:
США, Мексика, Канада
Режисер:
Кевін Ґротерт
Тривалість:
01:58:16
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | DniproFilm
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Крамер, ошуканий і розчарований, вирішує скористатися своїм незвичайним талантом покарати тих, хто на те заслуговує. Знаючи, що хитрість і жорстокість є його сильними сторонами, він починає готувати жорстокі пастки, які заплутають і приголомшать дезорієнтованих ошуканців. Він вивчає кожного шахрая з усією ретельністю і створює унікальні пастки, спеціально адаптовані до їхніх слабкостей. Кожна жертва отримує індивідуальне звернення, щоб максимально посилити ефект пастки. Перша жертва - брехливий лікар, який представляється фахівцем з експериментальної операції. Крамер налаштовує пастку, яка змусить його випробувати на собі всі болі і страждання, які переживали його ошукані пацієнти. У процесі "операції" Крамер приковує лікаря до столу, виставляє перед ним дзеркало і змушує його бачити своє відображення, сповнене зневіри і відчаю. Це стає для нього не тільки фізичним випробуванням, а й психологічною мукою. На всіх тих, хто пішов на підлість, очікує жахлива, але справедлива кара Крамера. ©Kino4ua Пила X / Пила 10 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?