Kino4ua.com
HD 720p
R

Армітаж III (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Armitage III
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Очі Хіроюкі
Тривалість:
1 серія: ~ 45:00 (цілком серій: 4)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Дія відбуватиметься в майбутньому, коли людство успішно домінує над Марсом, створивши там розвинене міське суспільство, величезну допомогу в створенні надали так звані біоїди другого покоління, що живуть нормальним життям серед людей. Однак економічний спад призвів до різкого погіршення відносин між людьми і другими, звинуваченими в безробітті та інших проблемах. Дедалі більш сердиті натовпи лінчують біосусідів. Саме в такій складній атмосфері детектива Силібаса Росса, який пережив власну трагедію, передали із Землі марсіанській поліції - його улюбленого супутника вбито біоїдом. Неважко зрозуміти його ставлення до "Другого", хоча тип згорілого біороїда силібасу явно не до душі. Під час прибуття Росса в космодром сталося жорстоке вбивство відомого співака, який, як виявилося, належав до незаконного типу біороїдів третього покоління, зовні практично не відрізняються від людей і здатних до розмноження. Жорстокий убивця зі списком "Третіх" винищує нещасних (усіх "Третіх" жінок) цинічним записом відплати на стрічку і відправленням записаної стрічки на телевізор. Делікатну справу було доручено Россу і його новому партнеру, сексуальному блакитноокому хулігану Наомі Ермітаж, якому одразу сподобався лаконічний поміщик. Виявляється, Ермітаж особливо зацікавлений у цьому розслідуванні... ©Kino4ua Армітаж III (1 Сезон) 1995 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.9
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?