Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Супергерой Спринтер Галор (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Superhelten Sprinter Galore
Країна:
Данія
Режисер:
Крістіян Мьоллер, Ян Рахбек
Тривалість:
1 серія: ~ 00:05:00
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Da Vinci
Інопланетний Спринтер Галор збився з курсу на своєму саморобному космічному кораблі та врізався в сад звичайної данської родини. Вони запросили його залишитися, і Спринтер дізнався, як влаштоване життя на Землі. Завжди чужий на своїй рідній планеті Бхілка, а тепер самопроголошений супергерой, Спринтер радий використати свої новознайдені знання для вирішення повсякденних проблем своїх співгромадян, і всі вони виявляють, що невеликі зміни можуть мати велике значення. ©Kino4ua Супергерой Спринтер Галор (1, 2 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb0.0
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?