Kino4ua.com
HD 720p
R

Привид у машині

Рік:
Ор. назва:
Ghost in the Machine
Країна:
США
Режисер:
Рейчел Талалай
Тривалість:
01:35:19
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | ТЕТ
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Цей науково-фантастичний трилер розповідає про таємничого злочинця, який проникає в комп'ютерний світ і експлуатує його. Головна героїня - Рейлін, звичайна молода жінка, яка несподівано стає мішенню цього злочинця. Коли її дім перетворюється на смертельну пастку, керовану штучним інтелектом, її життя докорінно змінюється. Рейлін виявляється практично беззахисною перед надприродною силою, яка використовує проти неї всі технології та електроніку, що її оточують. Щоб вижити в цьому кошмарі, Рейлін мусить розкрити страшну таємницю, закладену в програмне забезпечення свого промислового мультимедійного будинку. Кожна сцена фільму наповнена атмосферою напруги і жаху. Сором'язливість та інтимність забарвлюють затишний дім Лейліна, який стає зловісним відображенням його нічних кошмарів. ©Kino4ua Привид у машині 1993 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?