Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Бріко (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Briko
Країна:
Індія
Режисер:
Ремзі Ердем, Еліф Сансой
Тривалість:
1 серія: ~ 00:09:20 (цілком серій: 26 з 26)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Da Vinci
У кожній серії маленькі глядачі можуть спостерігати за захопливими та пізнавальними пригодами допитливого хлопчика Бріко та його найкращого друга - веселого кролика Хепі. Герої обожнюють вироби, у кожній серії вони відкривають коробку з якимось сюрпризом і, завдяки своїй фантазії, перетворюють буденні предмети на іграшки або прикраси для дому. У руках винахідливих Бріко та Хепі звичайні білизняні прищіпки перетворюються на іграшкових звірят, використана пластикова пляшка стає генератором мильних бульбашок, а привезені з моря черепашки - симпатичними рибками. Слідом за героями анімаційного серіалу маленькі глядачі зможуть самостійно створювати дивовижні вироби. ©Kino4ua Бріко (1 Сезон) 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb0.0
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?