Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Буквально перед Аароном

Рік:
Ор. назва:
Literally, Right Before Aaron
Країна:
США
Режисер:
Райан Ігголд
Тривалість:
01:42:31
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Головні герої колишньої пари на ім'я Адам і Еллісон, які раніше були в ідеальних стосунках і сильно кохали одне одного. Вони навіть збиралися одружитися, але через безглузду дрібницю і гордість вони розійшлися. Через пів року Адаму телефонує Еллісон і повідомляє, що скоро виходить заміж і запрошує його на своє весілля. Спочатку хлопець не хотів іти через почуття, але потім вирішив не показувати їй свою слабкість і хвилювання, а одразу погодився прийти. Тепер Адам просто гість на весіллі дівчини, яку ще кохає і сподівається на взаємність. Однак для себе він вирішує не здаватися і показати своє кохання через нагадування про ті дні, коли вони були щасливі. Чи зможе хлопець повернути свою колишню чи він назавжди її втратив? ©Kino4ua Буквально перед Аароном 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.6
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?