Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Дивовижний містер Данді / Крокодил Данді в Голлівуді

Рік:
Ор. назва:
The Very Excellent Mr. Dundee
Країна:
Австралія, США
Режисер:
Дін Мерфі
Тривалість:
01:28:06
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Крокодил Данді повертається. Актор, який грав знаменитого персонажа, мав отримати премію за неоціненний внесок у комедійний жанр. Цей актор і його персонаж веселили велику кількість глядачів. Але головний герой схильний до скоєння дурниць, тому перед самою церемонією вручення нагороди менеджер просить його не робити ніяких екстраординарних кроків. Цей актор погоджується, адже все логічно, церемонія має пройти спокійно без ексцесів. Крім цього, агент головного героя просить його нічого не псувати, принаймні до того, як не скінчиться церемонія вручення.


Але попри це все пішло шкереберть. Менеджер актора попереджав його, але той не послухав, а тепер репутація знаменитого комедійного актора перебуває в бруді, а його ім'я полощуть усі жовті газети країни. Чи вийде в актора відновити свою репутацію або вона знищена раз і назавжди? У житті кожної людини трапляються проблеми, але не всі здатні вирішити їх за помахом руки. Невже знаменитий актор так і не оговтається від скандалів, у які потрапив через власну дурість? Що ж у підсумку буде зі знаменитим крокодилом Данді? ©Kino4ua Дивовижний містер Данді / Крокодил Данді в Голлівуді 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?