Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Міс Петтігрю / Міс Петтігрю живе одним днем

Рік:
Ор. назва:
Miss Pettigrew Lives for a Day
Країна:
Велика Британія, США
Режисер:
Бхарат Наллурі
Тривалість:
01:31:35
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Cine+
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Події комедійного фільму розгортаються в Лондоні на початку тридцятих років. Головна героїня - норовлива міс Гвінівер Петтігрю, яка знову залишилася без роботи. У руках дівчини опиняється візитівка одного роботодавця, вона приходить за адресою і стає покоївкою та особистим секретарем актриси-початківця. Актриса і секретар-гувернантка стають прекрасними друзями. Роботодавиця вводить міс Петтігрю в яскравий театральний світ, запросивши її на світську вечірку. І ось цього вечора Гвінівер перетворюється з сірої мишки на елегантну даму з вищого світу, домагається у знаменитого режисера ролі для своєї господині і навіть примудряється закохати в себе відомого актора. Словом, томний вечір може повністю змінити життя цієї простачки. ©Kino4ua Міс Петтігрю / Міс Петтігрю живе одним днем 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.0
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?