Kino4ua.com
480p
PG-13

Три втікачі

Рік:
Ор. назва:
Three Fugitives
Країна:
США
Режисер:
Франсіс Вебер
Тривалість:
01:36:19
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Знаменитий грабіжник банків щойно вийшовши на волю і зайшовши в банк, випадково стає свідком пограбування, організованого інтелігентним зневіреним безробітним Недом Перрі (Мартін Шорт). Поліція оточила банк, Перрі бере Лукаса в заручники - але поліція впевнена, що грабіжник насправді Лукас, а Перрі заручник. Лукасу доводиться брати ситуацію у свої руки і рятувати і себе, і Перрі. Після серії спільних пригод Лукас все-таки доводить свою невинність, а Перрі пускається навтьоки. Але за цей час Перрі та Лукас встигли перейнятися взаємною симпатією. І ось, коли маленьку доньку Перрі забирають до сирітського притулку, Лукас допомагає Перрі викрасти її з притулку, і вони, не без пригод, вибираються до Канади. Перрі вирушає в банк, а Лукас із Мег чекають його на вулиці, і вона просить його залишитися. У цей момент приїжджає поліція, а з банку виходить грабіжник із Перрі як заручником. Лукас відповідає Мег, що ще з ними ненадовго залишиться. ©Kino4ua Три втікачі 1989 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?