Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Аптека іншого світу (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Isekai Yakkyoku / Parallel World Pharmacy
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Кусакава Кейдзо
Тривалість:
1 серія: 24:40 (цілком серій: 12 з 12)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | BambooUA
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Іноді навіть гіркі події призводять до появи чогось дуже хорошого. Так, смерть молодшої сестри від невиліковної хвороби надихнула Кандзі Якутані на те, щоб присвятити життя винаходу ліків, які врятували б людей. Однак у віці 31 року Кандзі помер від перевтоми, після чого прокинувся в іншому світі в тілі десятирічного хлопчика на ім'я Фальма де Медісіс. Виявилося, що це не просто звичайний хлопчик, а аристократ, син відомого фармацевта, який до того ж володіє магією. Після переміщення новоспечений Фальма виявив, що може не тільки керувати водою, як первісний власник тіла, а й здатний створювати і знищувати різні субстанції, а також діагностувати хвороби.

З'ясувавши, що його новий світ найбільше нагадує європейське середньовіччя, що медицина ґрунтується не на науковому підході, а на забобонах, астрології та божественному провидінні, Фальма вирішує створити власну аптеку і реформувати систему охорони здоров'я в імперії, зробивши так, щоб ефективні ліки стали доступними для всіх! ©Kino4ua Аптека іншого світу (1 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.1
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?