Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Дивлячись на півмісяць (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Hanbun no tsuki ga noboru sora / Looking Up at the Half-Moon
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Мацушіта Юкіхіро
Тривалість:
1 серія: ~ 24:00 (цілком серій: 6)
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka
Нодзому Ітосікі завжди був невиліковним песимістом. Він сильно засмучувався навіть у тих випадках, коли йому доводилося платити за міський транспорт. Адже головний герой бачить у навколишньому світі тільки погані моменти. Тому його доводи і роздуми можна віднести до фактів. З таким характером симпатичний чоловік Нодзому примудрився працювати молодим учителем у старшій школі. Хоча учнів його класу турбували серйозніші проблеми. Одного разу Нодзому вирішує звести рахунки з життям. Для цього він одягає кімоно і збирається повіситися на квітучій сакурі.

Але після цікавої розмови з допитливою школяркою, яка позитивно мислить, молодий чоловік розуміє, що ще рано йти з цього світу. Юна дівчина оцінює все з позитивної точки зору і нарікає вчителя веселим прізвиськом. Тоді він розуміє, що варто продовжувати жити, дізнаючись щось нове, навіть якщо майбутнє не принесе нічого хорошого. Після цього вчитель Нодзому повертається до своєї школи для того, щоб познайомитися з новими учнями. Найбільше він дивується, коли бачить перед собою юну наївну дівчинку з жахливим минулим. Це саме та школярка, завдяки якій він передумав вішатися на квітучій сакурі. ©Kino4ua Дивлячись на півмісяць (1 Сезон) 2006 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.9
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?