Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Орган геноциду

Рік:
Ор. назва:
Gyakusatsu Kikan / Genocidal Organ
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Мурасе Шюку
Тривалість:
01:54:32
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Gwean&Maslinka+AniUA
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Настали темні часи, коли світ вступив в еру війни з терором. Усього за один день місто Сараєво було розтрощене саморобним ядерним пристроєм, залишивши за собою лише руйнування і попіл. Провідні демократичні нації, колись настільки горді своєю свободою, тепер перетворилися на нещадні держави тотального нагляду, що позбавляють громадян свободи і конституційних прав. Водночас хвиля геноциду і насильства захлеснула наш світ, занурюючи його в морок і відчай. Серед хаосу і руйнувань, є таємне ім'я, пов'язане з руйнуванням всієї цієї світової системи.

Ім'я це належить загадковому американцеві на ім'я Джон Пол. Він стоїть за всіма цими жахами, але його мотиви і цілі залишаються в тіні. Його переслідує репутація серця темряви, яке керує геноцидними діями, але його справжня природа залишається загадкою, зануреною в морок. І ось тепер перед агентом розвідки на ім'я Клевіс Шеперда була поставлена місія знайти Джона Пола, проникнути в руїни розореного світу і розкрити таємницю його душі. У його руках лежить доля того, що залишилося від цивілізації, і надія на те, щоб принести світло в цей похмурий світ. Але справжнє серце темряви орган геноциду, де воно знаходиться і що воно представляє, залишається загадкою, яку Шеперд повинен розгадати. ©Kino4ua Орган геноциду 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.4
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?