Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Кохання, мода, повторити / Кохання, мода і знову кохання

Рік:
Ор. назва:
Love, Fashion, Repeat
Країна:
Канада
Режисер:
Кен Фрісс
Тривалість:
01:29:58
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Головна героїня цієї кінострічки - чарівна молода жінка Ліза Голт, успішний модельєр одягу. Коли вона стикається з перипетіями, пов'язаними з дуже конкурентною фірмою, то вирішує створити нову лінію одягу. Раніше Ліза вже втратила своїх партнерів, які відмовилися від її моделей, що суттєво позначилося на її бізнесі. Щоб не допустити подібного, Ліза повинна придумати щось незвичайне для своєї нової колекції. Крім того, вона написала біографічну книгу і планує її видати.

Однак коли Ліза зв'язується зі своїм видавцем Фелісіті, щоб обговорити деталі, та намагається переконати головну героїню, що книга потребує доопрацювання. У Фелісіті є знайомий письменник-біограф Колін Давенпорт, який допоможе Лізі в редагуванні її книги. Щоб зустрітися з ним, головна героїня вирушає у своє рідне місто. Вона не згодна з Фелісіті, але готова послухати кілька порад досвідченого письменника. Однак у Коліна свій підхід до створення біографій. Щоб допомогти Лізі, він повинен краще пізнати її, а для цього він хоче бути поруч із нею і проводити з нею якомога більше часу.

Ліза дізнається, що Колін вдівець, він важко переживає смерть своєї дружини і сам виховує доньку-підлітка Кіру. Трагедія настільки вразила письменника, що він так і не дописав свій роман, відклавши його на кілька років у стіл. Фелісіті знала про це, тому вона спеціально підіслала до нього Лізу, сподіваючись, що він не тільки допоможе з її біографією, а й що Ліза стане для нього натхненням дописати власну книгу. У міру того, як Колін і Ліза починають співпрацювати, вони закохуються одне в одного. ©Kino4ua Кохання, мода, повторити / Кохання, мода і знову кохання 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?