Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Гаряча Тамале

Рік:
Ор. назва:
Hot Tamale
Країна:
США
Режисер:
Майкл Деміан
Тривалість:
01:38:23
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | 1+1
Переклад:
Original English Оригінал
Одного разу пуерториканський студент Цезар, який прибув до США за обміном для здобуття освіти, зупиняється в будинку, де живе підліток Гарлан. Вони починають відвідувати одну старшу школу, і за допомогою Цезаря Харлан відкриває для себе принади сальси і запальної музики. Через кілька років Харлан вирішує, що настав час покинути рідний Вайомінг і вирушити до Лос-Анджелеса, щоб возз'єднатися з Цезарем і стати частиною творчого колективу. Але дорогою до міста своєї мрії хлопець несподівано виявляється втягнутим у серію небезпечних подій, коли двоє кілерів починають розшукувати сумку, підкинуту в його автомобіль. ©Kino4ua Гаряча Тамале 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb5.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?