Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

32 серпня на Землі

Рік:
Ор. назва:
Un 32 août sur terre / August 32nd on Earth
Країна:
Канада
Режисер:
Дені Вільньов
Тривалість:
01:28:15
Переклад:
Українська мова Субтитри / CC
Переклад:
Original English Субтитри
Це історія про непередбачувані події, що відбуваються з основною героїнею протягом літнього місяця серпня. У центрі сюжету перебуває дівчина на ім'я Аліса, яка веде звичайне і мирне життя в Квебеку, Канада. Вона - успішний автослюсар, який чудово справляється зі своєю роботою, і, також, відмінний водій. Однак, європейське узбережжя Африки, зі своєю аномальною погодою, завжди притягувало її внутрішніми прагненнями. Одного разу, відчувши непереборну потребу перебудувати своє життя, Аліса вирішує вирушити в подорож на ці далекі землі. Єдиною перепоною стає відсутність ресурсів і дорогі квитки. Але ентузіазм і сміливість Аліси не знають меж, і вона починає шукати альтернативні способи досягнення своєї мрії. це фільм про сміливе рішення втекти від буденності та дослідити незвідані кордони. Він протиставляє усталеному світу свободу дій і вибору, а також вражає своєю атмосферою, яка змішує реальність і нереальність, створюючи неймовірну подорож душі. ©Kino4ua 32 серпня на Землі 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?