Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Колона

Рік:
Ор. назва:
The Column
Країна:
Румунія, Італія, Німеччина
Режисер:
Мірча Дреґан
Тривалість:
02:15:34
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Кіно
Переклад:
Original English Субтитри
Колона (1968) - це кінофільм про боротьбу італійських комуністів за владу у своїй країні 1936 року, знятий режисером Мірча Дреганом. Оригінальна назва фільму - "Columna". Сюжет фільму розгортається в Італії в період, коли нацистська Німеччина і фашистська Італія зміцнювали свої позиції. Комуністи, зокрема й головний герой фільму - молодий робітник Луїджі, б'ються за збереження своїх прав і свобод, проте їхня боротьба призводить до кровопролитних зіткнень і жертв. Фільм "Колона" є алегоричним відображенням історичних подій і політичних тенденцій того часу та викликає безліч запитань про ціну, яку доводиться платити за боротьбу за свої переконання. ©Kino4ua Колона 1968 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?