Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Хтось десь (1, 2 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Somebody Somewhere
Країна:
США
Категорія:
Режисер:
Джей Дюпласс, Роберт Коен
Тривалість:
1 серія: ~ 30 хв. (цілком серій: 7)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Sunnysiders
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
ЛГБТ

Дівчина на ім'я Сем почувається абсолютно нещасною людиною, яка не може рухатися далі. Їй дико не комфортно у власному місті. Щодня вона відчуває себе тут немов загнаною в пастку. Зовсім недавно в її житті сталося нещастя, Сем втратила рідну сестру. І цю подію вона ніяк не в силах пережити. Але через якийсь час Сем набирається сміливості і кидає виклик самій собі. Вона бере необхідні їй речі і вирушає в подорож. вона і стає для неї тим самим поштовхом, який може змінити все подальше життя. На своєму шляху вона зустрічає людей, які змушують її повірити у власні сили. Вони говорять про те, що Сем необхідно якомога менше в собі сумніватися. І тільки тоді вона досягне того самого успіху, який їй так необхідний. Сем завжди любила співати, тільки це заняття приносило їй справжнє задоволення. Але кілька років тому вона закинула це заняття і неймовірно сильно сумувала за цими відчуттями. Але тепер, коли вона далеко від ненависного будинку, вона може легко почати все з самого початку. Тож Сем виходить на сцену і показує все, на що здатна. ©Kino4ua Хтось десь (1, 2 Сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.1
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?