Kino4ua.com
HD 720p
R

Деяка справедливість

Рік:
Ор. назва:
Puncture Wounds / A Certain Justice
Країна:
США
Режисер:
Джорджо Серафіні, Джеймс Койн
Тривалість:
01:33:01
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 2+2
Переклад:
Original English Оригінал
Чи бачили ви знаменитого героя бойовиків блондина Дольф Лундгрен з довгим волоссям? Сюжет фільму, у центрі якого - життя молодого хлопця Джона Нгуєна. Повернувшись додому цілим і неушкодженим після війни в Іраку, Джон, проте, не може вести звичний спосіб життя через посттравматичний синдром, що не дає спокою ні вдень ні вночі. Навіть улюблена сім'я не в силах допомогти Джону впоратися з психологічною травмою, але це виявляється меншим із зол. Одного разу хлопець рятує дівчину від жорстоких сутенерів, але за цей вчинок він не отримує подяку, а набуває великих проблем. Тепер люди місцевого кримінального авторитета Холіса полюють на Джона і всіх його близьких людей. ©Kino4ua Деяка справедливість 2014 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb4.3
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?