Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG

Найкраще. Різдво. У житті!

Рік:
Ор. назва:
Best. Christmas. Ever!
Країна:
США
Режисер:
Мері Ламберт
Тривалість:
01:21:39
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | студія Le Doyen
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Успішна і чарівна дівчина Джекі щороку на Різдво дотримується однієї традиції. Вона висилає близьким і знайомим листи, в яких ділиться захопленнями і досягненнями своєї рідні за минулий рік. Серед постійних одержувачів є і Шарлотта - стара подруга і однокурсниця по коледжу. Її життя відрізняється кардинальним чином, оскільки вона повністю позбавлена тієї любові, яку Джекі передає у своїх повідомленнях. Місто завалює снігом, і одного разу волею долі Шарлотта опиняється на порозі будинку подруги. Ледь приховуючи сильну заздрість, вона будує підступний план, завдяки якому прагне викрити сім'янинку, щоб довести усім тотальну фальш і облудність у сім'ї. До цієї справи вона підійшла максимально прискіпливо. Але в один момент її завзяття виходять з-під контролю і таке велике свято ризикує бути зіпсованим. ©Kino4ua Найкраще. Різдво. У житті! 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb4.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?