Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Монолог травниці (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Kusuriya no Hitorigoto / The Apothecary Diaries
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Наганума Норіхіро
Тривалість:
1 серія: 22:50 (цілком серій: 06 з 24)
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Glass Moon
Мила Маомао потрапила в рабство. Після викрадення дівчина прокинулася в імператорському палаці, де тепер гарує цілий день. Новоспечена служниця не втратила оптимізму, вирішивши, що її шлях на свободу лежить через чесну і якісну працю. Напускна ввічливість і скромність добре маскують ексцентричний характер. Маомао швидко вчиться слухати, а не говорити. Однак схильна до дії натура виходить з-під контролю, коли дівчина дізнається про хворобу імператорських нащадків, але ж вона володіє таємними знаннями у фармацевтиці і може допомогти. Щоб довго не порозумітися з розпорядником, Маомао потайки починає лікування.

Природно, її необдумані дії помічені. Чи не вважатимуть дівчину шпигуном-отруйником? Міцне здоров'я спадкоємців руйнує подібне припущення, а Маомао потрапляє в число обраних, близьких до імператора. Юна завзята дівчина під особистим заступництвом імператора змусить прокинутися всіх у палаці. Навіть міністрам тепер не буде спокою. ©Kino4ua Монолог травниці (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.3
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?