Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Темрява в будинку 45 / Не виходь

Рік:
Ор. назва:
Darkness in Tenement 45
Країна:
США
Режисер:
Ніколь Гротон
Тривалість:
01:35:36
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Альтернативна реальність 1953 року стикається з біологічною холодною війною. У цьому бурхливому часі 16-річна Джоанна, яка страждає на загадкову хворобу, відому як "Темрява", переїжджає до своєї владної тітки Марти в ізольований багатоквартирний будинок у Нью-Йорку. Але їй і на думку не спадає, що незабаром цей будинок стане недосяжною фортецею.

Через біологічну загрозу з боку СРСР, будівля забивається, і мешканці опиняються замкненими всередині. Поступово закінчуються запаси їжі та ресурсів, і жителі стикаються зі справжньою загрозою голоду і виживання. У цей важкий час Марта стає лідером і надією для всіх, оскільки вона бере на себе відповідальність за пошук виходу і порятунок.

Однак, у той час як Джоанна та інші мешканці стикаються з фізичними труднощами, вона також починає відчувати, що "Темрява", захворювання, від якого вона страждає, прогресує всередині неї. Це призводить до галюцинацій і поступової втрати зв'язку з реальністю, що робить її ситуацію ще складнішою і небезпечнішою. ©Kino4ua Темрява в будинку 45 / Не виходь 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb4.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?