Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Детектив Найт: Бунтар

Рік:
Ор. назва:
Detective Knight: Rogue
Країна:
США
Режисер:
Едвард Дрейк
Тривалість:
01:45:05
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 15K3
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Головним героєм є поліцейський Джеймс Найт. Він вважається дуже досвідченою людиною у своїй сфері. Зараз він зайнятий тим, що переслідує злочинців, які вчинили непрощенну помилку. Ці виродки поранили напарника Найта прямо напередодні Геловіна. Злочинність зовсім знахабніла, навіть у свято не дають відпочити. Ці злочинці тримають напрямок у бік Нью-Йорка. Головний герой змушений переслідувати їх по п'ятах. Але чи правильне рішення ухвалив чоловік, вирушивши в слід за бандитами? Чи не простіше було перенаправити справу місцевій поліції?


Головний герой дуже сильно ризикує. Але в чому справа? Річ у тім, що у Джеймса було непросте минуле, яке накочує на нього, коли детектив із Лос-Анджелеса знову ступає на цю землю. Все настільки погано, що по-справжньому загрожує знищити його зсередини. Утім, для людини це ніяка не новинка, воскресати з попелу наче птах фенікс щоразу після важких ситуацій і подій. Головний герой знову опиняється у "Великому яблуці", у місті, яке колись зруйнувало його життя, і тепер він стоїть перед дуже небезпечною межею. Переступи він цю межу, все зруйнується знову. Як вчинить Джеймс? ©Kino4ua Детектив Найт: Бунтар 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb3.8
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?