Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Мехакадети (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Mech Cadets
Країна:
США, Японія
Режисер:
Тохру Патрік Ава
Тривалість:
1 серія: ~ 30 хв (цілком серій: 10)
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований | Так Треба Продакшн
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Півстоліття тому на Землю навала зловісних інопланетян призвела до хаосу, але з глибин космосу прийшла надія у вигляді гігантських роботів, відомих як Робомекси. Робомекси приєдналися до зусиль людей і стали останньою лінією оборони. Щороку вони обирають найкращих кадетів з елітної військової академії, щоб спільно захищати планету.

Серед тих, хто мріяв стати пілотом Робомекса, був хлопець на ім'я Стенфорд Ю. Незважаючи на те, що він працював прибиральником в академії, його серце горіло бажанням стати одним із пілотів. Раптово для нього доля надає шанс: один із Робомексів із космосу обирає його як свого пілота.

Стенфорд вливається до лав академії, де його прийняття не зустрінуте радо іншими кадетами. Але саме тут, під керівництвом досвідчених інструкторів, він має навчитися відкинути особисті розбіжності та працювати в єдиній команді, щоб захистити людство від нової загрози інопланетян. Це історія про самопожертву, солідарність і зростання. ©Kino4ua Мехакадети (1 Сезон) 2023 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb6.8
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?