Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Мумія

Рік:
Ор. назва:
The Mummy
Країна:
США
Режисер:
Стівен Соммерс
Тривалість:
02:04:54
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Новий канал
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Дія фільму «Мумія» розгортається в двох тисячоліттях. Свій початок історія бере в Стародавньому Єгипті. Жрець Имхотеп закохався в наложницю фараона Анк-су-намун. Коли правитель застав коханців, вони вбили його. Але варта була на підході, готова схопити злочинців. Тоді Анк-су-намун вирішила, що накладе на себе руки і буде чекати в потойбічному світі, поки жрець пожвавить її. Імхотеп погодився і, викравши тіло, готувався провести обряд, але його зупинили інші жерці. Вони наклали на нього прокляття безсмертя, при цьому поховали відступника заживо в саркофазі, наповненому м'ясоїдними скарабеями. Багато століть поховання охороняли місцеві племена, які знали, що зло заховане там може нести загрозу всьому світу. Однак, в першій половині XX століття зацікавленість в розкопках поблизу Хамунаптри, де і знаходився заточений жрець, проявили відразу кілька груп шукачів скарбів і дослідників. У вирі подій опиняються і головні герої: колишній капітан Рік О'Коннелл, бібліотекарка з Каїра - Евелін Карнахан і її шахраюватий брат Джонатан. У кожного в гробниці свої інтереси, але знайти таке, вони навіть і не думали ... ©Kino4ua Мумія 1999 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?