Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Між минулим та майбутнім

Рік:
Ор. назва:
Before I Go
Країна:
США
Режисер:
Ерік Шеффер
Тривалість:
01:38:21
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | MGG
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
П'ятдесятирічна Саманта - у минулому успішна співачка, чия доля в якийсь момент пішла під укіс. Тепер жінка страждає на глибоку депресію і не може знайти собі місця у світі. Одного разу, занурившись у саму безодню відчаю, Саманта вирішує дати життю другий шанс. Надихаюча комедійна драма про боротьбу з депресією, де головну роль виконала геніальна Аннабелла Шиорра.

Саманта - жінка середніх років, яка живе в Нью-Йорку і доглядає за своїм хворим батьком. За довгі роки життя він накопичив багато мотлоху, і Саманта намагається допомогти йому позбутися зайвого. Успішна музична кар'єра героїні давно залишилася позаду і збереглася лише у спогадах. Незважаючи на колишню популярність, Саманті так і не вдалося створити жодних значущих стосунків. Тепер вона змушена перебиватися на безперспективній роботі, через що почувається невдахою. Самотність і криза на всіх фронтах наводять Саманту на думки про долю її матері, яка наклала на себе руки в тому ж віці. Опинившись на межі глибокої депресії, героїня несподівано для себе знаходить порятунок у простих і важливих речах. ©Kino4ua Між минулим та майбутнім 2021 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.5
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?