Kino4ua.com
HD 720p
G

Каспер і Емма у театрі

Рік:
Ор. назва:
Karsten og Petra lager teater / Casper and Emma at the Theatre
Країна:
Норвегія
Режисер:
Аврора Гессе, Арні Ліндтнер Несс
Тривалість:
01:18:14
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Карстен і Петра ходять до театру разом з дитячим садочком. Після перегляду "Сплячої красуні" Петра хоче дізнатися більше про театр, а Карстен цікавиться освітленням. Після захопливої зустрічі з театральними ляльками Левеня та Кролик хочуть стати акторами.

У дитячому садку Карстен і Петра чують про дитячий будинок в Індії, де немає електрики. У дітей з'являється блискуча ідея: Вони хочуть зібрати гроші для сиротинця, створивши театральну виставу про світлих ельфів, які приносять світло в темряву. Зараз починається процес створення сценарію, пісень, танців, костюмів та декорацій. А найголовніше - усім опудала тварин буде дозволено взяти участь у театральній постановці!

Діти та батьки наполегливо працюють, щоб вчасно підготувати театральну постановку. Але проблеми продовжують накопичуватися. Їм потрібен більший зал і, не в останню чергу, глядачі! І що вони будуть робити, коли супутній горщик, який надав Карстен, замкне світло? Найбільша проблема виникає, коли Петра підвертає щиколотку і не може грати головну роль пані Клаус. Чи наважиться Карстен взятися за це завдання, не потренувавшись? На щастя, допомога приходить з несподіваного джерела... ©Kino4ua Каспер і Емма у театрі 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
6+
IMDb5.1
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?