Kino4ua.com
FullHD 1080p
G

Колір чаклунства / Колір магії (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
The Colour Of Magic
Країна:
Велика Британія
Категорія:
Режисер:
Вадим Жан
Тривалість:
01:37:39 + 01:27:13
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | АМС
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Перший (і, можливо, єдиний) мандрівник, який відвідав "плоский світ з двома квітками", прибув до Анк-Морпорка. Він бере з собою іконопис, пару велосипедних окулярів і комод. У таверні Двоквітка знайомиться з Рінсвіндом, покірним і боягузливим чарівником, який наймає його провідником. Двоквітка позитивно налаштований і вірить, що з ним не трапиться нічого поганого, тому сміливо вирушає в повну пригод подорож.
Водночас хитрий чарівник Трамон викрадає стару книгу заклинань і з її допомогою намагається скинути головного мага Невидимого університету та встановити свій порядок у Гільдії чарівників. Смерть, яка бачить минуле і майбутнє, знає, що Двоквітка, Рінсвінд і Скриня - єдині, хто може зупинити Трамона. Але на їхньому шляху стоять дракони, тролі, наймані вбивці, водяні елементалі та багато іншого. Дві Квітки та Рінсвінд підпалюють місто і вирушають на "кінець диска" у пошуках восьмого заклинання з Книги Октаво, яке могло б врятувати весь світ від зіткнення з кометою та неминучої загибелі. ©Kino4ua Колір чаклунства / Колір магії (1 Сезон) 2008 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
0+
IMDb6.9
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?