Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Пантеон (1 сезон)

Рік:
Ор. назва:
Pantheon
Країна:
США
Режисер:
Джуно Джон Лі
Тривалість:
~41:19
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | Клан Кайзоку, Matsura
Серіал "Пантеон" познайомить з дівчиною-підлітком Медді. Їй довелося на власному досвіді зрозуміти, наскільки жорстокими і нещадними можуть бути однолітки. Вона стала об'єктом цькування в школі, але стійко намагається справлятися з неприємностями. Нещодавно вона втратила рідного батька, а загибель близької людини ще більше посилила непросту ситуацію і призвела до важкої депресії.

Несподівано старшокласниця отримала в соціальних мережах дивне повідомлення. Відправником виявився незнайомий користувач, який намагався підтримати дівчину за допомогою теплих слів. Незабаром стає відомо, що доброзичливцем виступає недавно померлий батько Девід. В рамках секретного експерименту його свідомість виявилося завантаженим в особливу хмару. Проект присвячений виявленню можливостей роботи мозку і процесам його сканування. Чоловік став не єдиним піддослідним, над якими проводили випробування члени таємної організації. Їх продукт безпосередньо пов'язаний зі спробами організації глобальної змови. Результати досліджень здатні спровокувати нову світову кризу і стати причиною розв'язання світової війни. ©Kino4ua Пантеон (1 сезон) 2022 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb🐼
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?