Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Великий Рот (1 - 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Big Mouth
Країна:
США
Режисер:
Джоель Мосер, Майк Мейфілд
Тривалість:
00:30:47
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | СІМПСОНИ UA
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
«Великий рот» - це мультиплікаційний серіал, який розповість про труднощі дорослішання дітей, які досягли підліткового віку. Кожному з головних героїв належить зіткнутися з безліччю незвичайних і важких ситуацій, щоб в повній мірі зрозуміти всі фізіологічні зміни.

Події починають розвиватися в той момент, коли Ендрю починає помічати дивні зміни в своєму тілі. Одночасно з цим такі ж зміни помічає його близький друг. Для них ця подія стає справжнім шоком. У цей момент багато явищ, які раніше здавалися нешкідливими або незрозумілими, приймають протилежний характер. Новий світогляд приводить хлопців до конфлікту з усім світом. Незважаючи на це, вони намагаються адаптуватися до постійних змін. Під впливом гормонів головним героям належить пізнати перші принади любові і дорослих відносин. На своєму шляху дорослішання вони не раз потраплять в забавні і смішні ситуації. ©Kino4ua Великий Рот (1 - 3 Сезон) 2017 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb7.9
1 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?