Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Голодні ігри 2: Переспівниця

Рік:
Ор. назва:
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
Країна:
США
Режисер:
Френсіс Лоуренс
Тривалість:
02:16:57
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Кітніс, повернувшись з бою неушкодженою, перетворилася на легенду свого міста. Вона стала символом звільнення, і потрібна оточуючим для підтримки в них сили духу. Але в якийсь момент дівчина дізнається, що президент Койн готує новий наступ. І юна особа налаштовується на війну в ім'я повалення деспота. Однак за неї вже давно все вирішили, не запитавши, бажає дівчина того чи ні. Оскільки головна героїня є цінною для народу, їй заборонили брати участь в битві. Її основний обов'язок - служити моральною опорою для людей. Але легендарна войовниця не погодилася, з наданою посадою. Не звертаючи уваги на заборони, Евердін вирішує самостійно нанести удар помсти за минулі образи. Відважна жінка набирає собі команду зі справжніх вірних друзів і відправляється прямо в лігво ворога. У довгій подорожі загону доведеться несолодко. Молоді хлопці за своє життя вже встигли побачити багато чого. Але тепер їх чекають неймовірні труднощі, небезпеки і непереборні перешкоди. Вони обзаведуться новими ворогами. Чи вдасться їм досягти поставленої мети і помститися кривдникові? А головне, вийде у їх ватажка довести, що народ не просто так довірився їй? ©Kino4ua Голодні ігри 2: Переспівниця 2015 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb6.6
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?