Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Нескінченне кохання (1, 2 сезон)

Рік:
Ор. назва:
Kara Sevda
Країна:
Туреччина
Категорія:
Режисер:
Хілаль Сара, Екін Пандира
Тривалість:
140 хв
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | 1+1
Кемаль і Ніхана зустрілися зовсім випадково, адже вони з різних соціальних шарів. Вони відразу відчули взаємне тяжіння, але для спалахнулої між ними любові занадто багато перешкод. Він - з небагатої сім'ї і працює інженером на шахті, вона - студентка, дочка знатного бізнесмена. До того ж в чарівну дівчину шалено закоханий жорстокий Емір. Заради володіння їй він готовий на будь-яку підлість, і навіть на кримінал. Підкоряючись волі батька, поставленого на межу розорення, Ніхана готова пожертвувати особистим щастям.
Почуттю, в якому молоді люди клялися один одному, треба буде пройти через найскладніші випробування. ©Kino4ua Нескінченне кохання (1, 2 сезон) 2015 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.3
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?