Kino4ua.com
480p
R

Чотири життя Тари (1 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
United States of Tara
Країна:
США
Режисер:
Крейг Гіллеспі, Крейг Зіск, Трішиа Брок
Тривалість:
1 серія: 28 хвилин
Переклад:
Українська мова Двоголосий закадровий | Новий Канал
Переклад:
Original English Оригінал
Американку Тару Грегсон, яка проживає в Канзас-Сіті, можна було б назвати звичайною домогосподаркою, якби не одне "але". Річ у тім, що героїня серіалу страждає на дисоціативний розлад особистості, через що в її свідомості оселилися одночасно кілька особистостей. Серед них: бунтівний підліток на ім'я Ті, готовий на будь-який каприз, скромна домогосподарка Аліса, а також чоловік-ветеран війни у В'єтнамі Бак. Родичі ніколи не знають, хто саме постане перед ними наступної миті, але чоловік і троє дітей готові зробити все можливе, щоб допомогти матері в скрутну хвилину. Але з часом таких "важких хвилин" настає все більше і більше... ©Kino4ua Чотири життя Тари (1 Сезон) 2009 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb8.0
1 сезон
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?