Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Без відчуттів / Без почуттів

Рік:
Ор. назва:
Senseless
Країна:
США
Режисер:
Пенелопа Сфіріс
Тривалість:
01:33:21
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Original English Оригінал, Субтитри
Переклад:
Російською - Оригінал
Дерріл Уїзерспун - бідний студент, йому ніяк не вистачає коштів на життя, тому він працює відразу на чотирьох роботах, але грошей, щоб оплатити рахунки, все одно не достатньо. У надії добути ще хоч трохи коштів, і зажити нормальним життям, Дерріл вирішується взяти участь в досить сумнівному медичному експерименті. В результаті, якого молода людина стає, практично супер-героєм, і все було б добре, але несподівано проявляються дивні побічні ефекти ...


Студентське життя завжди є одним з найскладніших періодів для кожної людини. Особливо нелегко доводиться вижити в подібних умовах молодим людям, які проживають в Америці.

Головний герой комедійної кінострічки «Без почуттів» прекрасно про це знає. Ім'я цього хлопчини Дерріл. Йому завжди не вистачало грошей на нормальне життя. Він навіть намагається працювати одночасно на чотирьох роботах. Але отриманих матеріальних засобів все одно здається недостатньо для нього. Дерріл вже опустив руки. Він більше не знає, як вирішити свої проблеми.
І тут йому доля підкидає шанс непогано заробити, нічого при цьому не роблячи. Так головний герой добровільно погодився взяти участь в трохи дивному науковому експерименті. Дерріл стає піддослідним зразком в одній з лабораторій міста.

Рекомендуємо запозичити у головного героя трохи його відчайдушних веселощів, позитивного ставлення до життя і вміння перемагати негаразди! ©Kino4ua Без відчуттів / Без почуттів 1998 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
IMDb6.0
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?