Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Дуже страшне кіно

Рік:
Ор. назва:
Scary Movie
Країна:
США
Режисер:
Кінен Айворі Вайанс
Тривалість:
01:28:16
Переклад:
Українська мова Професійне дубльоване | НЛО.TV
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Цей фільм вже давно є класикою комедійного жанру. Він являє собою пародію на всі фільми жанру трилерів і жахів. По ходу фільму можна помітити що він є цілою нарізкою пародій на самі топові фільми жахів останніх десятиліть.

Тут і невдачливий невдаха вбивця той, хто телефонує по телефону і намагається налякати свою жертву. Але на відміну від вбивці з фільму жахів його ні хто не боїться. А якщо йому і вдається вчинити вбивство то це виглядає досить комічно. А після дзвінка наркоманам афроамериканців, він і зовсім стає їхнім другом і не проти викурити з ними травички. Іншою лінією сюжету є невдала група тупих школярів Рея, Боббі, Сінді, Грея і Баффі які взявши машину батька вирішують на ній прокотиться. Однак майже відразу ж збивають людину яка гуляла по нічній дорозі. Чоловік звичайно ж залишається живий, але герої настільки тупі що цього не помічають і вирішують позбутися трупа живого чоловіка, попередньо випадково оглушивши його пивною пляшкою. Але незабаром за хлопцями починається полювання. Вони починають дивним чином гинути не помічаючи вбивцю який орудує у них прямо під носом. Коли ж в школі починається паніка у зв'язку з масовим вбивством школярів, починається розслідування і поліцейські расисти не помічаючи явно орудуючого перед ними білого чоловіка, починають садити в тюрму всіх школярів афроамериканців. ©Kino4ua Дуже страшне кіно 2000 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
18+
IMDb6.2
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?