Kino4ua.com
HD 720p
PG-13

Білі ціпоньки

Рік:
Ор. назва:
White Chicks
Країна:
США
Режисер:
Кінен Айворі Уайанс
Тривалість:
01:48:45
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Кримінальна комедія Білі навшпиньки розповідає історію двох темношкірих співробітників, славно працюючих в ФБР. Славно мається на увазі в переносному сенсі, так як крім них ніхто стільки раз не проштрафився як вони. Загалом, наші герої приймають тотальне рішення себе обілити перед керівництвом. І мається на увазі як пряме так і переносне значення. Вони беруть на виконання завдання, для якого їм доведеться перефарбуватися в білий колір. Місією цього завдання є захист двох сестер мажерок, які як Періс Хілтон, отримали в спадок величезну імперію готельного бізнесу. Круто, чи не так-лі? Ну да ладно, в загальному ціх сестер-мажерок хочуть викрасти погані дяді щоб отримати викуп. Але наші герої не дадуть зловмисникам здійснити їх підступний план, ну або принаймні намагатимуться. ©Kino4ua Білі ціпоньки 2004 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb5.7
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?