Kino4ua.com
FullHD 1080p
CCR

Рагнарок (1 - 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Ragnarok
Країна:
Норвегія, Данія
Категорія:
Режисер:
Могенс Х. Крістіансен, Яннік Йохансен
Тривалість:
00:40:50
Переклад:
Українська мова Субтитри, Багатоголосий закадровий | UFDUB, DniproFilm / CC
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал
Два підлітка переїжджають в невеликій норвезький містечко Едду, розташований серед величних гір і вікових лісових масивів. Юнаки нічим не відрізняються від інших молодих людей, потрапляють в дивовижну місцевість, де до сіх пір вірять в міфологічних північних богів, а захоплюючі оповіді про Рагнарок і битви творців розповідають замість казок дітям на ніч.

Місцеві жителі починають помічати дивну кліматичну зміну - глобальне потепління, яке призводить до танення снігу в горах навіть в зимовий період, постійним зливам навесні і сильної посухи влітку. Несподівано одні люди починають відчувати неконтрольовані спалахи холоду, інші - дивні видіння, а у хлопців з'являються приголомшливі здібності. Старожили міста не пригадують подібних аномалій і переконані, що гряде кінець світу і загибель богів, яке неодноразово згадуються в скандинавських міфах.

Новоприбулі старшокласники швидко адаптуються до життя в Едді, вчителям і шкільних порядків, але не можуть звикнути до мінливого клімату. Хлопці з маленького населеного пункту і не припускають, що крім них ніхто не зможе зупинити глобальну катастрофу що насувається. Їм належить вступити в протистояння богів і врятувати світ. ©Kino4ua Рагнарок (1 - 3 Сезон) 2020 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb7.5
Основний торрент
1 сезон
2 сезон
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?