Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Пірати Карибського Моря: На краю світу

Рік:
Ор. назва:
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
Країна:
США
Режисер:
Гор Вербінскі
Тривалість:
02:48:39
Переклад:
Українська мова Професійний дубльований
Переклад:
Російською - Оригінал
Подальше існування піратів раптово опинилося під великим питанням. Зловтішному лорду Катлеру Беккету поступово вдається здійснити свій план по повного винищення морських розбійників. Знатний вельможа за допомогою Дейві Джонса заручився підтримкою Ост-Індійської компанії. Це може означати лише одне, незабаром може зникнути навіть саме поняття піратства.
Джеку Горобцю належить розібратися зі найлютішими ворогами, але перш ніж приступити до порятунку товаришів, йому необхідно самому вибратися з пастки. Відважного пірата тримають в полоні. Він перебуває в особливому ілюзорному світі в надсекретний схованці Джонса, розташованому на самому дні моря.

Жахливі умови утримання призвели до того, що у Горобця відбулося роздвоєння особистості. Ситуація критична. Якщо йому вчасно не допомогти, то Джек до кінця життя залишиться шизофреніком.
Але не слід завчасно засмучуватися, адже у капітана знайшлися справжні друзі. Уїлл Тернер-молодший, супроводжуваний своєю коханою Елізабет Суонн, поспішає на допомогу. Але для успішної боротьби їм буде потрібен союзник. Несподівано їм вдається домовитися з капітаном Барбароссой. Попереду їх чекають серйозні випробування, але дружна команда готова до всього. ©Kino4ua Пірати Карибського Моря: На краю світу 2007 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb7.1
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?