Kino4ua.com
FullHD 1080p
R

Клинок, який знищує демонів (1 - 3 Сезон)

Рік:
Ор. назва:
Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba
Країна:
Японія
Категорія:
Режисер:
Харуо Сотодзакі
Тривалість:
00:25:07
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | FanVoxUA
Переклад:
Російською - Оригінал
Епоха «Тайсе» була сповнена несподіванок. Багато легенд знайшли своє логічне підтвердження в ті роки. Люди давненько стали думати про присутність демонів в гущах лісу. І ці істоти були вкрай небезпечні і кровожерливі. У нічний час доби вони вели полювання на людей, вбиваючи безневинних громадян, демони харчувалися їх плоттю. Однак з часом ці легенди стали більше нагадувати казки. Подібних інцидентів в лісах не відбувалося, люди перестали вірити. І було це даремно, адже кілька років тому з батьком головного героя - Танджіро Камадо трапилася неприємність.

Той пропав при дивних обставинах, а юнак взяв на себе відповідальність за сім'ю. Коли Танджіро відправився продавати вугілля, він не думав, що при поверненні додому застане криваву картину. Його родичі були вбиті. Сім'я роздерта, і всюди по дому видніються сліди крові. Єдина людина, що залишилася в живих - сестричка головного героя. Вона розповіла про демонів які прийшли з лісу в їх будинок. Виявилося, що дівчина була ними звернена і скоро може стати вбивцею. Герою історії потрібно стежити за поведінкою сестри і мстити за смерть матері і молодшого братика. ©Kino4ua Клинок, який знищує демонів (1 - 3 Сезон) 2019 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
16+
IMDb8.7
Основний торрент
  • Плеєр 1
  • Плеєр 2
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?