Kino4ua.com
FullHD 1080p
PG-13

Неймовірні пригоди Факіра

Рік:
Ор. назва:
The Extraordinary Journey of the Fakir
Країна:
Франція, Індія, Бельгія, Сінгапур, США
Режисер:
Кен Скотт
Тривалість:
01:32:28
Переклад:
Українська мова Багатоголосий закадровий | К1
Переклад:
Original English Оригінал
Переклад:
Російською - Оригінал (Іноді Українська)
Цей індійський фільм розповість про те, як сильна може бути любов. Коли почуття справжні, то їм не важливі ніякі перепони і перешкоди. Реальна любов може немов ураган все знести на своєму шляху. Головний герой цієї картини чоловік на ім'я Факір. Він багато років шукав свою половинку, але здається, ніби, щось йому заважало. Як всім відомо, таке відчуття як любов дуже капризно, йому потрібно приділяти велику увагу інакше воно просто зів'яне немов квітка. Герой дуже довго шукав жінку своєї мрії, і в той день коли він відшукав, здається, що тепер все налагодиться. Але не тут-то було, тепер в пошуках своєї коханої йому потрібно перетинати кордони для того щоб повернути все назад.

Бездумно звинувачувати небеса в тому, що трапилося не потрібно, можливо ця людина сам винен в таких наслідках. Заради виконання своєї мети, цей герой не зупиниться ні перед якими перешкодами. Попереду його чекають неймовірні пригоди, які піднімуть його на повітряній кулі в небо, а також змусять перетинати воду на човні. Крім цього у нього будуть досить екзотичні способи пересування, такі як чемодан і шафа. Його пригода починається в Індії і триває в Європі. ©Kino4ua Неймовірні пригоди Факіра 2018 дивитися онлайн українською мовою безкоштовно в хорошій якості!
Дивитися онлайн
12+
IMDb6.9
Основний торрент
  • Плеєр
  • Трейлер
Помітили помилку? Виділіть текст з помилкою і натисніть одночасно кнопки CTRL та ENTER!

1. Якщо вам не подобається переклад, знайдіть шестерню налаштувань у верхньому правому кутку і оберіть потрібне озвучення. Актуально для другого плеєра. На жаль, не всі відео мають переклад, ми працюємо над цим.
2. Якщо відео не працює, оновіть сторінку за допомогою одночасного натискання клавіш CTRL+F5, якщо не допомогло, переконайтесь у наявності інтернету, або ж, змініть браузер, наприклад на Opera або Chrome.
Коментувати
Вопрос:* Україна понад усе?